Egy évesen jó ez így?

Figyelt kérdés
Kisfiam egy éves. Reggel 6-kor kel, tápszert iszik. a reggelimből csipeget falatkákat. 9 óra után joghurt gyümölccsel, keksszel, vagy tápiból készült tejbegríz, tejberizs. Ebédre külön főzök neki, husival valamit. Délután dettó. Este tápszer. Az a bajom, hogy a mi ételeink csak kóstolgatás szinten érdeklik, egy étkezést nem tudok velük helyettesíteni! meddig normális ez így? Mivel próbálkozzak?
2013. dec. 3. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy készíted az ő ételét hogy annyira más mint a tietek?
2013. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Többnyire főzeléket eszik: tök, cukkini, zöldborsó, zöldbab, karfiol, spenót, stb. Meg rizst, rizottó formában, betűtésztából zöldséges tésztákat. Ezekhez pürésített husit eszik. Mindig próbálom nagyobb darabokra "turmixolni", mert anélkül még nem eszi meg ezeket! Mi pedig nem szeretjük a főzelékeket! a falatkák csipegetése sem sokszor érdekli: egyik nap szép darab kenyeret eszik, máskor pár falat után szétszórja..
2013. dec. 3. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jò, mondjuk az èn 10 hònaposom sokkal több mindent eszik a mi kajànkbòl.

Gyerektől kell függővè tenni...kèrni fogja ha megèrik rà...

2013. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg szoktatás kérdése...én 1 évesem mindent eszik,nem kell turmixolni(mondjuk soha nem is csináltam csak borsónál,kukoricánál),van hogy 1 szelet kenyeret megeszik felvágottal,paradicsommal reggelire...Ezzel nem ítélkezek,ez csak a véleményem.


Amúgy nincs baj,csak törekedj rá,hogy "átszokjon" mert egyre nehezebb lesz ahogy nő.

1.

2013. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szandy89 ***** válasza:

Az én kisfiam 14 hónapos lesz! 10-11 hónapos kora óta azt eszi amit mi. nem kell külön főzőcskézni!

Szerintem is szoktatás kérdése.Persze nem megy egyik percről a másikra,türelem játék! :)

2013. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!