Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Rizspéptől hosszabb alvások?...

Rizspéptől hosszabb alvások? Lehet sok neki?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz a babám 5 hónapos. Tápszeresek vagyunk. A mai napon a gyerekorvos írt fel rizspépet. Fürdés előtt kellett megetetni, majd ha kér egy kis tápszer adni. Este, ha felkel már csak vízzel kínálni.

Én vártam a csodát, hogy lefektettem és többet alszik, mint 4óra. Hát nem  Üvöltött, gondolom sok volt neki, pedig a kiírt mennyiségnél (150ml) helyett, a dobozon írt 125ml adtam.

Igaz ez csak 10-15 percig tartott, igaz nem tudom, hogy poci vagy a foga volt, mert fogzás is van.

Létezhet, hogy ettől sem lesznek nyugodtabb éjszakáink. Az egy dolog, hogy 4 óránként kelek, de közben 1*-2* kelek még a cumi miatt is. Nyöszörög a cumi után, alszik, de hiányzik neki.

Tudom, hogy kitartás….mindenki ezt mondja, de meddig? 5hós, vagy 6hós koráig?



Fogzásra: camomillat és viburcolt használunk. " napja vettem borosztyán láncot is.


2013. dec. 4. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy korai a kérdés, mert még nem telt el ez a nap. De eddig az elalvásnál nem volt gond. Letettem és aludt. Most csak sírt :(


Semmivel nem nyugodtabb mint eddig, sőt,

2013. dec. 4. 19:18
 2/6 anonim ***** válasza:
ehh öhh, izé... jól értem, hogy a doki mondta meg, hogy mikor mit adj neki és mikor adj vizet?? és te ezt be is tartod???? szegény gyerek. :(((
2013. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mi babánk alvását soha nem befolyásolta, hogy mit és mennyit evett. A rizspéptől nem hiszem, hogy nyugodtabb lenne az éjszakátok.
2013. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első babám. Mivel doktor, gondolom nem akar rosszat.

Ebedre fözelék van, az összes étkezés tápszer, és mindig adok vizet két étkezés közt. Nem paracsszóra itatom.

2013. dec. 4. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyemet is 5 honaposan meg 3 orankent kellett szoptatni. ejjel is. Egyik este aztan fogtam magam es jol megtomtem peppel! Amennyit megevett annyit adtam neki. en sose vacakoltam a ml mericskevel... ezek utan rajottem hogy itt az ideje a hozzataplalasnak, es napkozben is kapott pepet emelett ugyanugy szopizott, viszont nem kellett ejszakankent kelni vele, mert elegedett volt.. adjal neki mostmar nyugodtan, ha elfogadja.. Ha nem kell ugyse eszik! Hogy meddig kell vele szenvedni? Az valtozo minden gyereknel. Van aki meg 2 evesen is ebred ejszaka.. Vegyel neki cumifogot, amit a ruhajara/pizsamajara rakapcsolsz hogy ne veszitse el, tanitsd meg neki hogy az ott van.Nekem ez is sokat segitett es nem keltett a cumi miatt amikor nagyobb lett es megertette hogy azt meg tudja talalni a ruhajan..
2013. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Ismét egy mozgalmas éjszakán vagyunk túl :( majd csak elmúlik egyszer ez is.

2013. dec. 5. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!