Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik baba születése...

A harmadik baba születése milyen volt, hosszabb vagy rövidebb mint az első kettő? Fájdalmasabb vagy jobban viseltétek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Rövidebb volt, 1 óra 40 perces villámszülés (pedig nagy baba volt, 4 kg feletti). Szerintem ugyanannyira volt fájdalmas, mint az előzőek.

Viszont a terhesség messze a legnehezebb volt vele, és mivel nagyon túlhordtam, a szülést megelőző hetek is lefárasztottak jócskán.

2013. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is 4 kg feletti lesz harmadik kisfiam.Nagyon várom már!39 hetes vagyok reménykedtem hogy a front tesz valamit de semmi nem történik.Ha akar úgy is jön csak jó lenne rajta túl lenni.
2013. okt. 16. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Szülés 3 óra

2. szülés kerek 1 óra 30 perc, hajnali 1_kor elfolyt a magzatvíz' 2_re a kórházban voltunk, 2_30_kor meglett, 4 kilôval.

3. szülès ikrekkel volt, majdnem itthon lettek meg, elfolyt a magzatvíz, ès 45 perccel késöbb meglettek, fâjdalomcsillapító ès minden nélkül. Gyors volt, de nagyon fájt.

2013. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ezt meg írtátok.Kíváncsi vagyok mikor fogok meg szülni.Ma reggel mintha a nyákdugó egy darabját láttam volna a wc-papíron,de azóta semmi.
2013. okt. 16. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyik rokonomnak a 3. volt a legrosszabb. Pedig nem volt semmi komplikáció és nem is volt túl nagy baba, csak egyszerűen lusta volt, nem akart kijönni. Ö azt mondta hogyha ilyen lett volna az első akkor tuti nem vállal többet. Elöre nem lehet tudni milyen lesz, nincs törvényszerűség.
2013. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1.szülés:4 óra,kaptam EDA-t(ez 1992-ben volt,és a Péterfyben akkoriban mindenkinek adtak).Pici gátmetszés kellett,gyorsan felépültem.

2. szülés(2008-ban):3 óra,semmit nem kaptam(oxy,EDA,igaz,nem is kértem).Jól viseltem,sikeres gátvédelem volt.

3.szülés(2012-ben):2 óra,ezt viseltem a legjobban.Nem kértem/kaptam semmit,itt is sikeres volt a gátvédelem.

2013. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minél többedik baba annál fájdalmasabb, és gyorsabb a szülés időben.
2013. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgy készülök.Hogy jobban fog fájni.Mondjuk ebben van valami mert a második is jobban fájt de gyorsabb volt.
2013. okt. 16. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Na megvan a baba - gondolom!!

:)

Mekkora lett?

Milyen volt a szülés?

2013. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3. baba jobban fáj és könyebb terheség és időben gyorsab és rövidebb szülsé vajudással is
2022. ápr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!