Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti hogyan adtátok a babátoknak...

Ti hogyan adtátok a babátoknak ezeket az ételeket? Adtátok egyáltalán? És mikor? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Uborka, cukorborsó, saláta, zeller, spenót, sóska

2013. dec. 28. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor a fiam baba volt, nagyon szerette a salátafőzeléket. Csak megfőztem és összeturmixoltam. Nem emlékszek pontosan, hogy mikor, de a főzelékek bevezetésénél.
2013. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

6 hónapos a fiam.


Cukorborsót, zeller gyökeret, burgonyát, répát, petrezselyem gyökeret, csirke combot össze főzök, s leturmixolom.

Imádja, nagyon finom!

Kis olajon egy kis hagymát lepirítok, bele pici fokhagyma, mirelit spenót, kienged lassú lángon, majd fő 15 percet, közben főzök burgonyát, s majd össze turmixolom.


Uborkát majd akkor kap ha meg tudja enni nyersen.

Sóskát sehol se lehet ilyenkor kapni.

Salátát sem adok neki, majd tavasszal nyersen.

Egyébként úgy készülne mint a soenót!

2013. dec. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Burgonya zellerrel össze főzve, majd egy ki magozott, lehéjazott nyers paradicsommal turmixolva is finom!
2013. dec. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Uborka - ezt olyan egy éves kora után kezdte el enni, amikor már tudott rágni, meg nyelni rendesen egyedül, szeleteket adtam neki azóta is nagy kedvence 2-3 nap alatt eszik meg egy kígyóuborkát, most 20 hónapos.

cukorborsó, saláta, zeller, spenót, sóska - szerintem 8-9 hónapos lehetett amikor először adtam neki ezeket.

2013. dec. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm anyukák, még jó ötleteket is kaptam. :) És BUÉK nektek is!
2013. dec. 31. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy olvasod e még hogy kapsz e még válaszokat. Annyit szeretnék mondani hogy a spenóttal vigyázz mert növekedésgátló hormon van benne inkább sóskát adj a babádnak.

Mivel hamar elapadt a tejem 3 hónapos korától kapta a gyümit: alma körte stb.

4 kb hónapos kortól a gyümibe ment a krumpli.

utána meg amikor már megette ezeket utána sárgarépa Paszternák sóskát sütőtök zöldborsó

5 hósan a cékla

és most 6 hósan eszegeti a csirkemellet

2014. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!