Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és hogy adtatok rendes...

Mikor és hogy adtatok rendes ételeket babátoknak. Egyik napról a másikra azt ette amit ti?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát először csak a könnyebb ételeket pl húsleves, aztán később már bolognaiból is kapott, fokozatosan ment a dolog. Ha éppen olyan kaja volt amit úgy ítéltem meg hogy megeheti már akkor neki nem főztem. Így szuépen lassan a végére már mindent megevett 14 hónaposan amit mi is.
2013. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 hónapos korától azt ette amit mi. Nem főzök erősen, zsírosan. 10 hósan már csirkepörit is evett.
2013. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én fél éves kortól adtam neki pépes igazi ételeket,csecsemőknek való főzelékeket,mert volt egy kis könyvem,ami a csecsemők táplálásáról szólt,mármint a szilárd ételre való átszoktatásról.:

Devics Józsefné: Csecsemők szakácskönyve

2013. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!