Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen eteleket adtok 6...

Milyen eteleket adtok 6 honapos tapszeres babatoknak?

Figyelt kérdés
mar 4 honaposan elkezdtuk a kostolgatast mert tapszeresek vagyunk 5 honapos korara kivaltottuk az ebedet.Eddig kapott almat,burgonyat,repat sutotokot,barackot,rizst,tejpepet.meg miket adhatnek neki ami oranak megfelelo?
2012. nov. 26. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak bébiételeket vettem neki.

Most 15 hónapos és végre megeszi a főztömet.

Gyümölcsöt mai napig üvegeset, bébigyümit veszek neki, mert a banánt is gázzal érlelik, nem merek rendes gyümölcsöt most adni neki, max. almát.

Bébiételekből nagy a választék!

Sütőtököt és répásakat egy héten max. egyszer, mert besárgul a gyerek.

Tejpép székrekedést okozhat, de ha eszik gyümölcsöt, nem lesz gond. (őszibarack, sárgabarack, szilva - székletlazítóak)

A DM-be nagyon nagy a bébiétel választék. Onnan lophatsz ötleteket.

2012. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is (lassan 7 hónapos) a bolti kajákat eszi meg. Mindent adok neki, amire az van írva, hogy 4-5-6 hónaposnak, így szinte már mindent evett. Imádja a (bolti) tejbegrízt is.
2012. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi az otleteket,hat igen a bolti az valtozatosabb csak neha nem egyezik azzal amit egyes tablazatok irnak ezert tanacstalan vagyok.pl a kekszes tejpep 6 honapos kortol ami ugye glutent tartamaz,a tablazat szerint meg 6 hosan nem ehet glutent.Ugyan ez a kortevel,banannal ahany helyen olvasom mind mast ir,vagy en veszem tul komolyan?
2012. nov. 26. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is zavarban vagyok, 5,5 hónapos a babám és teljesen mást mond a védőnő, mint amik az üzletek polcain 4 hónapos kortól kaphatóak,adhatóak. Nyilván van benne marketing is, dehát nem hiszem, hogy a gyártók ennyit kockáztatnának... Vagy mégis?
2012. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy a védőnők mindig próbálnak túl okosnak tűnni. Terhességem alatt teljesen kiidegelt a védőnőm: minden apró problémával küldött az orvoshoz, aki sokszor csak mosolygott, mit keresek már megint ott. Ő mondta, nem kell mindent elhinni a védőnőknek.

Édesanyám már 3 hónapos koromban adott nekem főzeléket, ugyanígy a 2 testvéremnek, egyikőnknek sincs semmi baja.

2012. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!