Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adhatok neki a lencsefőzelékből?

Adhatok neki a lencsefőzelékből?

Figyelt kérdés
1 hét múlva lesz 1 éves.
2014. jan. 1. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még nem adnék neki.
2014. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Persze attól is függ mit kapott már eddig, mi mindeng eszik már, vagy netán még szopik sokat. A lencse eléggé puffasztó is tud lenni, aki érzékeny rá

2014. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik hozzátáplálási táblázat 8 hós kortól irja a lencsét. 9 hós kisfiamnak adtam belőle.
2014. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hangsúly inkább a tökéletes pépesítésen van.
2014. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám elmúlt egy éves, mikor először adtam neki bablevest. 1 szem babot evett meg a levét és az is megviselte. Olyan 15 hónaposan evett először lencsét, és akkor már nem viselte meg a puffasztó étel. Szerintem ez babafüggő, hogy kit mennyire visel meg.
2014. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint 11-12 hónapos volt a lányom, amikor először adtam neki, imádta, és semmi gond nem volt belőle, nem fájt a pocakja, stb. És én csak villával törtem neki kicsit össze, mert akkor már darabosat evett csak.
2014. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Mindent eszik már amugy,amit lehet. 10 foga van,azt eszi amit mi.Darabosat,nem pépesítek már neki.Adtam neki egy kicsit,eddig nem volt gond. :D
2014. jan. 1. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!