Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 4 honapos kisbabámnak már nem...

4 honapos kisbabámnak már nem elég az anyatej ezért a doki sinlacot irt ki. Mennyit adhatok neki elso alkalommal?

Figyelt kérdés
Elkészitek egy adagot és abbol adhatok egy pár kanálal vagy annyit ehet belöle amennyi jolesik neki.
2013. dec. 6. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz annyit, amennyi az adagjához szükséges. A Sinlac az újszülötteknek is adható anyatej helyett.
2013. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a sinlac 4 hónapos kortól adható!!!

nem kizárólagosan, tehát mindig csak az nem, de ha szopizik mellette, akkor napi egy teljes adaggal kezdheted, vagyis annyit eszik belőle, amennyit akar, aztán fokozatosan meglesz a teljes adag, aztán kezdhetsz egy következő étkezést is, mert fog is kelleni, ahogy elkezdesz mást adni, csökkenni fog a tej, sajnos.

egyébként még várnék vele, 4 hónaposan van egy növekedési ugrás, én nem tudtam, nekem is írta sinlacot 4 hónaposan, elkezdtem adni, de egy hónap alatt 50 grammot hízott, annyira ment a hasa tőle, aztán inkább elkezdtem gyümölcsöt adni, nem mondom, hogy azt adjál te is, mert egyébként "tudományosan, hivatalosan" a rizstől, szénhidráttól jobban hízik, mint a gyümölcstől, de vannak kivételek.

nekem szerencsém volt, a tejem se csökkent, fejtem, és gyakran szoptattam, több kisadagban adtam a sinlacot. fecskendővel mértem a vizet, hogy tudjak keveset egyszerre. ha egyszerre sokat adsz, hamar kiváltasz egy étkezést, akkor megy el hamar a tej.

2013. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát igen, valóban lehet növekedési ugrás, de ha tényleg nem rendeződik, nem értem, miért sinlacot írt a doki, az nem más mint rizs és cukor....miért nem tápszer??? Miért kellene a babát olyannal tömni még 4 hónaposan, amivel ráér még később is? Nem értem ezeket az orvosokat......kit honnan fúj a szél, annak megfelelően "rendel", úgy látom..
2013. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!