Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kezdhetem a hozzátáplálást...

Kezdhetem a hozzátáplálást úgy, hogy a déli szoptatást váltom ki először, nem pedig a reggeli elsőt?

Figyelt kérdés

Kisfiam most lesz fél éves, elérkezett az idő a hozzátápláláshoz.

9 körül szokott ébredni, akkor mindig megszoptatom, de keveset eszik, mert előtte 7 óra körül is ébred enni keveset, de vissza is alszik. Fél 11 - 11 körül ismét alszik, majd 20 - 30 perc elteltével ébred. Ilyenkor szeretném kínálni almalével (majd péppel stb.). Így is elkezdhetem a hozzátáplálást?


2014. jan. 5. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! azt váltsd ki, ami a legkényelmesebb neked. én a 11 órásit próbálgatom :) mondjuk néha, ha 11 órási borul (bealszik, utazunk, akármi) akkor este 6-kor adok neki bébipapit' :)


ha a 11-es alvás után felkel - és amúgy itt szokott cicizni, enni, akkor szerintem tökéletes időpont.


pürésített almával kezd, valami édessel, az áll közel az anyatej ízéhez. én még fehér húsú körtét szoktam neki reszelni üvegreszelőn, az szinte folyik, az tuti, hogy elfogadja (7 hónaptól írják, mi 5,5 hósan is adtunk a babának, és semmi gond nincs vele)


amúgy 10 hónapos koráig minden tápanyaggal ellátja a babát az anyatej, szóval ne izgul, a közös ritmust találjátok meg addig :)

2014. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem jó úgy, ahogy írod. Alvás után úgyis kipihent, befogadóbbak ilyenkor.


Én uzsit váltottam először, így visszafelé reggeliig, és a vacsi volt az utolsó.

2014. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
arra figyelj hogy ne este kínálgasd új ízekkel, mert ha mégsem bírná a pocija , lőttek az éjszakátoknak.
2014. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!