Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam ébredés után...

2 éves kisfiam ébredés után (déli, reggeli) mindig erősen köhög, olyan hurut-szerűen. Mégis mitől lehet ez? Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál tegnap, meghallgatta, megnézte a torkát is, azt mondta semmi nem látszik, tiszta a tüdeje stb, nem indokolt semmit szednie.
2011. júl. 1. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 4 éves, minden ébredés után köhög, most nyáron fogják kivenni a manduláit.

16 hónapos korától jár közösségbe, rengeteg mandulagyulladáson vagyunk túl, ennek a maradványa a köhögés.Azt mondták, hogy műtét után ez meg fog szűnni.

2011. júl. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Fekvéskor az ember nem mélyen lélegzik. Akinek sűrűbb a nyákja, az szokott így köhögni ébredés után. Csináltass vele légzőgyakorlatokat napközben (játszátok el, h hogy fúj lufit v kilégzés-belégzés gyakorlása, mint tornaórán) Ha alszik és te még fentvagy, akkor simogasd meg egy picit, nem fog felébredni, de nagyobbat fog szusszanni, ami szintén segít.
2011. júl. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!