Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmnek 2 teszt pozi az...

A barátnőmnek 2 teszt pozi az egyik nem reggeli hanem déli pisiből november 29. én volt meg neki utoljára viszont az ultrahang nem mutatta ki csak egy miómát hétfőn fog már valami látszani neki ha megnézik? Terhes lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű terhes, csak még kicsi a terhesség, azért nem látszik.

De az is előfordulhat, hogy egy ciszta zavarja meg a tesztet. Hétfőn már látszania kell, egy majd hathetes terhességet a nőgyógyász nem fog benézni.

2011. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy h nem látszik? petezsáknak lennie kell, nekem 4hetesen megmondták h van petezsákom.
2011. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek látszik 4 hetesen, van akinek később is alig.
2011. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Elsőre én is arra gondolok hogy lehet kissebb is a terhesség mint 5 hét és azért nem látszik neki a második a méhenkivüli de azt nem hiszem mert akkor görcsölne de nem görcsöl.Nekem már van egy babám és nálam is már nem egy pozi tesztem volt mikor mentem és csak két hét múlva mutatta az ultrahang akkor már a szivecskét is.Hétfőn megy ultrahangra megint akkor remélem lesz valami.Majd megirom mi van vele.

2011. jan. 6. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!