Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Irathatok fel sinemilt vagy...

Irathatok fel sinemilt vagy sinlacot babámnak vacsira, mert rengeteget ébredünk még mindig? Vagy mit ajánlotok?!

Figyelt kérdés

5 nap múlva tölti a 4hònapot!

Mèg mindig 4*5* kel enni èjszaka,anyatejes de már kap tápszert is pòtlásnak.Este lefekvèskor tápszert kap,aztán èjszaka szopizik,de an hogy 1*1* kap tápot is,de minden hiába akkor is felkel mert èhes.Nagyon fárasztò.Nem azt akarom èn hogy vègig aludjon,felkelek èn hozzá szívesen,de ennyiszer!!! Az sok azèrt kicsit....

Vagy mit ajánlotok?


2014. jan. 6. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, az én kisfiam idősebb ugyan, már 8 hónapos, de még mindig kel éjjel egy-két-három alkalommal fogzástól, mozgásfejlődéstől függően, este hétkor 180 ml sinlacot kap vacsorára, utána fürdés, aztán még szopizhat, ha akar, de mindettől függetlenül kel éjszaka és eszik rendesen, a lényeg, hogy írathatsz és kipróbálhatjátok, de lehet, hogy a te babád is olyan, hogy kel és kész, próbálom elfogadni, hogy az enyém ilyen, de nektek remélem beválik :), amúgy sinlacot 4 hónapos kortól lehet adni, szóval biztos írnak fel
2014. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mareszjoe válasza:

Szia! Mi dec.29.én töltöttük a 4hót,és mintha a mi esetünket irtad volna le! Én is adtam neki tápit este kb. 2hós korátol,az elején jó volt, 8kor evett, 9körül elaludt, 4kor kelt. Ez 3 hétig tartott... utána ugyanugy kelt 3 vagy 2 óránként. Most ugy vagyunk, 8kor szopizik, 9kor elalszik,kel 11kor, 2kor, 5 kor, 8kor. Ez a jobbik variáció,ha mindig ez lenne,nem lenne gondom. De most éjjel : evett 8kor, fél 9kor elaludt, kelt 10kor, 11kor, 1kor, 2kor, 4kor, 6kor, 7kor.. na,ez fárasztó. kedden megyünk a doktorbácsihoz a 4hós szuriért,és mi is iratunk fel sinlacot,nagyon remélem,egy kicsit kevesebbszer kel fel éjjel!

Ti irattatok fel? kipróbáltátok már? tapasztalat?

2014. jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!