Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen aerob...

Szoptatás alatt milyen aerob mozgásformát ajánlotok, hogy leolvasszam magamról a kilókat? Hamarabb és egészségesebb módon le tudjam adni?

Figyelt kérdés
Konkrét dolgokat írjatok pls, és hogy miből mit és mennyi ideig. Sajnos a neten nem találtam kifejezetten szoptató nőknek való tornákat, vagy csak nem figyeltem. És alapból milyen tippeket tudnátok adni, hogy a terhesség alatt felszedett súlyomat minél
2014. jan. 5. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szoptatastol fuggetlenul a legjobb zsiregeto aerob edzes a kocogas. 2 honapos a babam, en ma voltam eloszor. Nekem eddig "magatol" nem mozdultak a kilok, vsz tul sokat eszem, sok vasat kell szednem, sztem ez is dobja az etvagyam.
2014. jan. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legjobb cardió edzés a futás, esetleg az ugrálókötelezés, bár az ugrálás nem biztos, hogy szoptatás alatt jót tesz. Otthonra elég sok a dvd választék szerintem bármelyiket csinálhatod én is azt tettem, a futás nem nekem való.
2014. jan. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja én is futás ellenes vagyok. Főleg azért mert gyenge a bokaízületem (és nem, nem tudom erősíteni, évekig versenyszerűen kung fuztam, minden alkalommal ki ment a bokám) szóval minden más tanács jöhet
2014. jan. 6. 09:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha vennél (na persze, tölts le!) egy jóga és egy hastánc videót?


Ha nem is kúszik le vele sok kiló, mozogtál, meditáltál, táncoltál. Már ez öröm és boldogság :)


Illetve diétázni nem nagyon lehet, hogy a tejed is megmaradjon, sőt tápláló maradjon, de egyél egészségeseket azzal mellé nem lőhetsz.

Csirkehús, pulykahús, hal, krémlevesek, zöldségek, gyümölcsök, ezeknél kevesebb szénhidrát (de ne iktasd ki!).

2014. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos egész terhességem alatt kívánós voltam, mind a 9 hónapig, úgyh lenne mit leadnom :)) Jók a tippjeid!! Köszönöm!! Kérdés mennyire gyorsan megy :D Nekem tuti zsírégetés kellllll
2014. jan. 6. 09:17
 6/8 anonim ***** válasza:

szia

az ugrálós "zötykölődős"mozgásformák nem ajánlottak szoptatás alatt.javaslom az elipszis tréneren való kardio mozgást.fokozatosan emelve az időtartamot,de ügyelve,hogy ne legyen izomlázad,mert ez megváltoztatja a tej izét.nincs valami baba-mama torna a környéken?

2014. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
fogyasztani a kardió fogyaszt! crosstrainer pl! én ezt használom és a chili gépet! attól függ mennyire vagy kondiba, mit csináltál előtte! lehet neked elég egy 20 perc Bíró Ica lehet napi két órás edzés kell, súlytól is függ, sok mindentől! egyébként bármit csinálhatsz, tévhit hogy nem lehet , 5 hós múlt a babám csak anyatejes, baromi sokat edzem! terhességet is végig úsztam és naponta másfél 2 órás edzéseket beiktattam, most is igyekszem de időhiányába néha nehéz ilyen hosszan, de a tejemnek semmi baja! nyugodtan válassz komplett programot Rubintnak vannak 40 perces és órás átmozgató, vannak kimondott testrészekre valók, Czanik Balázst nagyon szeretem, de ő elég durva kezdőnek! nézz szét és válaszd ki magadnak a legjobbat!
2014. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki!!
2014. jan. 7. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!