Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hónapos babádnak milyen a...

7 hónapos babádnak milyen a napirendje, mit, mikor, mennyit eszik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

6 és fél hós, most kezdett kóstolgatni, egyelőre nem túl nagy örömmel.

Reggel 6 körül szopik, utána még visszaalszik, fél 8 körül ébred, 9 után elalszik, előtte hol szopik, hol nem. Ébredés után, 10 és 11 közt kap gyümölcsöt, dél körül megint alszik, általában szopik előtte. 13 és 14 óra közt, ébredés után fogok neki zöldséget/főzeléket adni, ha eljutunk oda, utána már csak szoptatom estig, ha éhes (2-4 óránként igényli, attól is függ, hogy mennyire aktív a programunk).

Gyümölcsöt pár kanállal fogad el, egyébként nem tudom, mennyit eszik, nem mérem, de szépen gyarapszik.

2014. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem 7 körül kel a fiam, szopizik.

9-körül megeszik 120-160 gyümölcsöt, majd cicizik, alszik egy órát.

12-kor cicizik

13-14 között 140-180 főzelék

15-cicizik, alszik 2 órát

18- tejpép 140 mili kb.

20-fürdés, majd cicizik s alszik


Eszik már minden zöldséget, gyümölcsöt szinte

Elkezdte hozzátáplálni 4 hónaposan, mert van egy nagyobb lányom, akit vinni hozni kell oviba, logopédia, ... s nem lehet mindenhol megszoptatni a picit, így meg ki tudom számolni mikor eszik, s viszek üveges babyételt magammal.

2014. jan. 7. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!