Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha ízlik neki, miért nem...

Ha ízlik neki, miért nem eszik többet belőle?

Figyelt kérdés

Babám 5 hós, ma kapott először tejpépet. Ízlett neki, szépen nyitotta a száját már előre. Teljes adagot csináltam neki, annak majdnem a felét ette meg. De utána már csak elfordította a fejét, és nem nyitotta ki a száját. Rákínáltam utána még tápszert, mert gondoltam még nem lakott jól. Erre a tápszert mikor meglátta mosolygott, és egy szuszra lehúzott még 110ml-t.

Ha ízlett neki a tejpép, akkor miért nem evett még többet belőle, annyit hogy jóllakjon?


2014. jan. 7. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ivasnak is hasznalja utana a tapszert, plusz elf ettol a fajta evetol. Az en lanyom a kezdeektol mindent habzsolt, de kb. 80 grammnal tobbet eleinte nem evett. 10 honapos volt, mire egy teljes adag pep lement.
2014. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom amikor elfordíja a fejét evés közbe olyankor megkínálom egy kis teával iszik és utána még eszik tovább.

Próbáld meg lehet hogy csak megszomjazik. :)

2014. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!