Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti honnan szerzitek be a...

Ti honnan szerzitek be a gyümölcsöket a babátoknak? Meggyet, szilvát stb?

Figyelt kérdés

2014. jan. 14. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bébiétel formájában, üvegben a boltból.
2014. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nyáron tettem el.
2014. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
meggy, barack, szilva nyárról van eltéve, alma, körte banán van most frissen is, de van itthon üveges is
2014. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mivel az én kisfiam ősszel kezdett kóstolgatni, későn kaptam észbe, hogy el kellene tenni néhány gyümölcsöt a fagyasztóba. Így például az őszibarackról lecsúsztam, amit sajnálok, mert gyakran nehezen kakil, és neki segít az őszibarack. Ezt Ő bébikajában kapja.

Meggyet kapott mirelitet, teljesen jó volt.

2014. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Júniusban született a fiam, de én gondolkodtam előre, fagyasztottam le barackot, szilvát.

Ilyenkor bébiételek jobb megvenni, mint a mirelitet, mert nagyon kevés helyen kapni, és ha van, horror áron adják, olcsóbb a bébiétel

2014. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is júniusban szültem, mondták is, hogy fagyasszak, de olyan problémás volt a gyermekágy, hogy kisebb gondom is nagyobb volt ennél. Most persze sajnálom, hogy nincs. Így maradt a bébiétel.
2014. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

azért elég sok gyümit lehet kapni egész évben...

persze, ha a vegyszermentes, bio, természetes, házi, idény gyümölcs adása a lényeges számodra, akkor érdemes lefagyasztanod - kicsiknek ugye pürésített formában is akár.

vagy ott vannak a BIO bébiételek. én pl. akciósan vettem nemrég bio bébipapit, 250 Ft volt... két alkalomra elég, ha belegondolok, hogy mennyibe kerül a bio gyümölcs, akkor nem is annyira költséges megoldás ez - bár én hozzáteszem, még csak hozzátáplálok. mire kiváltásra kerül a sor, már lesz megint friss, akkor én is fagyasztok inkább :)

amúgy piacon kell vásárolni a kendős mámiktól :) akik a házit árulják. meg nekem egy barátnőm "kistermelő" én tőle fogok vásárolni, majdnem bio a terméke (használ permetezőszereket, de nem iparit, ő is azt adja a gyerekeinek, amit termeszt, én bízom benne)

2014. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat. Akkor marad a bébiétel:) sajnos csak cseresznyét fagyasztottam, de azt még nem adhatom.
2014. jan. 15. 08:10
 9/12 R. Barna Péter válasza:
Legjobb, ha megtermeled. A régi fajtákat teljesen vagy részben vegyszermentesen lehet nevelni.
2014. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fagyasztóba is került,de rengeteget tettem el befőttként (tartósitószer és cukor nélkül) cseresznyét,meggyet,őszi-kajszi-sárgabarackot,szilvát,epret és málnát mag nélkül,szőlőt mag nélkül.Alma szüleimnél pincében van eltéve télre is.
2014. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!