Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » S. O. S. Tudatlan babysitter...

S. O. S. Tudatlan babysitter kér tanácsot 7 hós babával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most lesz az utolsó etetése unokaöcsémnek, ő 7 hós baba. Sajnos ma éjjel nekem kell rá vigyáznom.

Nem tudom, hogy vacsira, adhatok e neki olyan pépet amiben főtt zabpehely, joghurt és banán van.

Elvileg joghurtot már eszik és a banánt is nagyon falja. De zabpehely? Nem tudom ennyi idősen kap-e valami kenyérfélét. És vacsira ez jó neki?


Most olyan gyámoltalan vagyok és az anyukáját nem érem el, sem a többi nőrokonom. :(

Segítségetek nagyon megköszönném!


2014. jan. 15. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nem. Gondolom tápszeres, azt adj neki csak.
2014. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.
2014. jan. 15. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan adhatnál neki.

De egyetértek az előttem íróval, inkább tápszert adj neki vacsorára. (még az én 9 hós fiam is azt kap este.)

2014. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy, adj neki tápszert, abból baj nem lehet. Egyébként is olyan 1 éves korig reggel és este tápszet szoktak kapni a babák.
2014. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat. Csak egy napra kellett vigyázni a picurkára. Tápszert adtam neki, de annyira aranyos volt! Cumi közben elaludt :D

Nekem zéró tapasztalatom van kisgyerekekkel, és a papíron hagyott rendelkezések nem voltak egyértelműek...

2014. jan. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!