Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ahhoz hogy Angliába au pairnek...

Ahhoz hogy Angliába au pairnek menj, kell valamilyen engedély? Vízum vagy munkavállalási engedély? Hol lehet megtalálni az angliai jogszabályokat az au pair munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Már miért kéne vízum meg munkavállalási engedély?


Nagy-Britanniába már 2004 májusa óta szabadon lehet menni munkát vállalni, mindenféle engedély nélkül.

2012. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az aupairkodás nem igazán munka, inkább egy státusz. Nem kell hozzá engedély meg papírok, mivel EU tagállam Mo is és UK is.

[link]

2012. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is így tudtam, hogy nem kell semmi, csak a család írt a papírokról, amik ahhoz kellenek hogy munkát vállalhassak. Nem is értettem, biztos a nem EU tagállamokból jelentkezőknek írták.

Ez a link igen hasznos volt, köszi

2012. febr. 23. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!