Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az au pair munkával kapcsolatb...

Az au pair munkával kapcsolatban milyen hivatalos intézményben tudsz utána érdeklődni?

Figyelt kérdés

Au pair munkát szeretnék vállalni, de sajnos több olyan kérdésem is van, amire egyszerűen sehol sem találok választ.

Mindenféle honlapokat böngésztem már, természetesen a kormányok honlapjaival kezdtem, de még mindig vannak sötét foltok. Tud valaki segíteni abba, hogy ilyenkor kihez lehet fordulni?

Munkaügyi központ vagy külügyminisztérium? Már több ötletem tényleg nincs, kérlek segítsetek!!!!!!!


2012. márc. 8. 20:40
 1/1 anonim válasza:

Azt nem tudom, hogy melyik szervhez fordulj. De talán a munkanélküli központban érdeklődhetnél, és ők megmondják, hogy hova fordulj, ha nem tudnak segíteni.


Egyébként milyen kérdéseid lennének, mert lehet én is tudnék rá válaszolni, de nem 100 %. Én is au pair vagyok jelenleg.

2012. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!