Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egy féléves babának a kezébe...

Egy féléves babának a kezébe lehet adni (temészetesen felügyelet mellett) egy babakekszet?

Figyelt kérdés
már bevezettem a glutént gyümölcsbe téve,most megpróbálnám mit csinál vele-nyalogatja-e.vagy lenyelheti?
2014. jan. 16. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Én biztos hogy inkább puhábbat adnék. Vagy kenyérbelet, vagy olyat, ami olvadós, pl. kölesgolyó vagy buláta (ezekben glutén igaz nincs)

Ha esetleg foga is van már, akkor még esélyesebb, hogy leharap egy nagyobb darabot, amit nem tud lenyelni, attól megijedhet.

Ha már puha dolgot tud majszolni egyedül (pl. banán, vagy főtt zöldség), akkor lehet keményebbel is próbálkozni.

Persze ha lecövekelsz mellé, akkor megpróbálhatod, csak aztán ha ízlik neki, akkor cövekelhetsz non stop mellette. :)

2014. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A keksz könnyen törik,az én kislányom 8 hónaposan is nagyon félrenyelte,mert egy nagyobb darab tört le és le akarta nyelni...Én még picit várnék vele a helyedben!

Persze ha nem mohó,lehet,hogy ő nem próbálná letolni az egészet a torkán :) (az enyém mohó)

2014. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem-köszönöm.nincs foga még.esetleg akkor egy banánnal megpróbálhatom?
2014. jan. 16. 13:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Babapiskóta? Azt 6 hónapostól lehet adni és elmálik a szájában.
2014. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már adtam neki 6 hósan babapiskótát vagy szikkattabb kenyér héját a kezébe.
2014. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én babapiskótát nem adtam egy év alatt a tojás meg a tejpor miatt.
2014. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fosfovit kekszet kapott ilyen idosen, soha nem nyelte felre, de neki 7 honaposan mar hat foga volt.
2014. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én adtam neki ilyen idős korában már babakekszet
2014. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én akkor akarok a kezébe adni ilyeneket, mikor már tud ülni. Lehet, hogy hülyeség, de az az érzésem, hogy úgy kevésbé szaladhat le a torkán.
2014. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2014. jan. 17. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!