Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi üveges bébiételt...

Mennyi üveges bébiételt vesztek egy hónapban?

Figyelt kérdés

Inkább ti készítitek, vagy veszitek?

Milyet vesztek? Mennyi megy el erre havonta?



2014. jan. 19. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg kicsik voltak, csak akkor kaptak kész bébiételt,ha mentünk valahova. Mindig otthon főztem nekik.
2014. jan. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sosem vettem, magam főztem mindig.
2014. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább vettem mint készítettem, mert sok olyan volt amivel nem volt érdemes "pepecselnem" főleg hogy mi sem szeretjük.. (pdl. marhahúsos, halas, stb.. ételek). Kb. heti 6-10 üveggel fogyott el, a többit én készítettem itthon.
2014. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Napi 1 főzelék és heti 1-2 gyümölcspüré, tahát havi kb. 35-40 üveg.
2014. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleinte vettem neki.Elég sokat.Olyan havi 20-25 ezer csak a bébikaja volt.Mostmár 1 éves elmúlt.Azt eszi amit mi,így nem veszek annyit,de azért így is fogy a héten pár üveggel,ha épp nem kéri azt,amit főztem.
2014. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiamnak vettem néha, akkoriban rengeteget mentünk fél napokra ide-oda, igazából kényelmi okokból, hogy ne legyen gondom a főzésre. Meg a férjem is nagyon szerette. :) A kecskemétinek vettem a húsos egytálételeit, illetve az univernek a gyümölcsöseit, abban nincs cukor. Később a Müllerben a Bebivita-t. Havonta max 10 üveg, de inkább kevesebb, ez sem sokáig, kb 8 hónapos korától úgy 1,5 évesig.

A lánynak már egyáltalán nem adtam ilyesmit, eddig egyszer sem kapott. 22 hónapos.

2014. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!