Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tudtok nekem otthon elkészíthe...

Tudtok nekem otthon elkészíthető kenyér feltét recepteket küldeni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves múlt. A hozzátáplálás megkezdése óta nem hajlandó megenni semmiféle bolti felvágottat (párizsi, sonka, virsli, májkrém. ), a bölcsődében sem, nagyinál sem. A teavaj, méz, házi lekvár jöhet minden mennyiségben.
2014. jan. 20. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
pl tojás sárgája sajtkrémmel elkeverve,májkrém vajkrémmel,túró snidlinggel,vagy körözött.erre gondoltál?vagy édes krémekre?
2014. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is kicsit óckodik a párizsitól, de néha megeszi, viszont melegszednvicsnek még nem volt olyan, hogy ne ette volna meg. Összenyomom villával, vagy aprítóval pürésiítem a párizsit, kicsi margarin, tejföl, pici bors, só, de lehet bele pici mustár is. rákenem a kenyérre, kiflire, sajt, és megsütöm.

Ami jó még az a tojás, amit előttem írtak.

2014. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elsősorban sós feltétekre gondoltam. A fenti recepteket mindenképp kipróbálom! :-) Ha valaki talál még valami hasznosat, nyugodtan posztolja, biztosan többen is vagyunk így,segítsünk az anyukáknak.
2014. jan. 21. 06:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Padlizsánkrém?

Vagy simán vaj sajt kenyérre és be a sütőbe kicsit megsütve?

Tejföl különféle ízesítéssel, pl snidling és ezt a kennyére utána a sütőbe rásütni?

2014. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!