Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák! Ti megennétek?

Kismamák! Ti megennétek?

Figyelt kérdés
Tegnapi bundáskenyér kint maradt éjszakára a 22fokos lakásban. meg lehet enni? 15hetes vagyok.

2012. jan. 18. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
tojás miatt nem enném meg, igaz már nem vagyok kismama, de szoptatás alatt is vigyázni kell ezzel
2012. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megenném. :) Nem vagyok az a finnyás fajta, és nem is nyers tojásról van szó. Valahogy én úgy lennék vele, hogy nincs nagy hőség és már ki lett sütve, szóval én ezért megenném.
2012. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kismamaként sem enném meg.
2012. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én semmiképp.

Amióta a munkatársam gyereke emiatt került kórházba, azóta csak frissen eszek ilyet.

:)

2012. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egész éjszaka elöl maradt kaját semmit nem ennék meg, de ha csak pár órát állt az asztalon akkor nyugodt szívvel.
2012. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bundáskenyér frissen az igazi. Főleg hogy most teszed fel a kérdést, akkor már majdnem egy napos lehet, hát biztos nem enném meg. Kidobnám, nem olyan pazarlás és csinálnék újat, gyorsan megy az.
2012. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már ki dobtam! :)
2012. jan. 18. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:

jól tetted :)

ilyenkor óvatosan kell bánni az ételekkel

2012. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!