Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Humana Baby Fit Plus tápszert...

Tica0121 kérdése:

Humana Baby Fit Plus tápszert tudtok venni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos nem lehet kani már sehol, mert hiánycikk, viszont a kicsim csak ezt eszi meg. Lassan bárhová hajlandó vagyok elmenni érte.... Helyet és patikát írnátok, hogy Ti hol kaptok?
2014. jan. 21. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Alle patika (Budapest, XI. kerület), Gazdagréti gyógyszertár- ő házhoz is szállít kb egy buszjegy áráért Budapesten és környékén.

Ezekben mindig szoktam kapni, de több Xi. kerületi gyógyszertár is tart, de csak 1-2 darabot. ilyenkor megrendelik általában másnapra.

2014. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veszprémben is mindig van mi is azt használjuk van hogy egyszerre 8 dobozzal váltok ki és akkor le a gond az egész hónapra. hova valósi vagy?
2014. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán hetek óta nem kapok, mindenütt azt mondják, hogy hiánycikk, nem tudják megrendelni sem... Akkor kerítek egy pesti ismerőst, aki bevásárol nekem! :D
2014. jan. 22. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!