Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » % hónapos kisbabám nem eszi...

% hónapos kisbabám nem eszi meg a tápszert. Valaki járt már így? Bővebben lent olvashatsz.

Figyelt kérdés
Egy hónapja megkezdtük a hozzátáplálást mert kicsi volt a tejem, sajnos 2 napja elapadt teljesen a tejem (trauma miatt) 2 étkezést ki szerettem volna váltani vele, de nem issza meg egyáltalán, a vanillia ízü tejpépet megissza, csak az a baj h nem adhatok neki egy nap 3x, mert csak 2x lehet. Mit tegyek? Ki dobtam a kukába 2500 ft a tápszerre s nem kell neki :-(

2013. nov. 29. 10:33
 1/2 A kérdező kommentje:
5 hónapos a kisbabám, csak % írt a szám helyett.
2013. nov. 29. 10:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ismerős. Nekem is trauma miatt apadt el, férjem súlyos balesetet szenvedett. Nos a babám 4 hónapos volt, semmilyen tápszert, tejpépet, gyümölcsöt, semmit nem fogadott el. Muszáj volt rászoktatnom valamelyikre, mert már annyira éhes volt, hogy folyton sírt. Furcsa, de bekapcsoltam mellette a porszívót, kivittem az udvarra és bekapcsoltam a fűnyírót, és úgy kezdett el eszegetni, míg végül teljesen megszokta. Ez két hét volt kb, utána már nem kellett zajt csinálni.

A lényege ennek, hogy valami figyelemeltereléssel idővel megszokná valószínűleg a Te babád is. Fontos lenne, mert egy jó ideig még tej helyett ez kéne hogy legyen az egyik fő tápláléka.

2013. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!