Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hol lehet gyümölcshálót...

Hol lehet gyümölcshálót venni? Milyen idős korig használható?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Brendon, de szerintem semmi értelme.
2014. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a vaterán vettem és nagyon szereti a lányom. Most 9 hónapos. Mindenféle gyümölcsöt szoktam bele rakni és azt szépen elnyalogatja. Narancsot szereti a legjobban.
2014. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Babycenterben vettem, de a Tescoban is láttam. Szerintem a legtöbb bababoltban kapható. Ha nem találod, érdemes megkérdezni, mert én sem vettem volna észre, az eladó mutatta meg. :) Az én kisfiamnak hasznos volt, fél éves kortól használta amíg nem tanult meg rágni. Egy párszor öklendezett kajától mi azért vettük (a nagyobbik gyermekemnek nem volt ilyen gondja annó). Mi babakekszet is raktunk bele, meg banánt, almát. Bár a banánt elég volt utána kitakarítani...
2014. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
DM-ben is lehet kapni.
2014. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én Brendonban vettem, de tényleg sok helyen lehet már kapni. Nálunk néhány hónapig nagyon jól jött
2014. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
DM, Rossmann, Clevamama vagy mi a szösz a neve, ezervalahány forint. Én szeretem, rakok bele gyümit és jól elvan vele egy darabig. Foga még csak éppen áttört egy, és sokszor öklendezik a darabos kajától, ezért szerintem nálunk van értelme
2014. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!