Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Piros popsinal addig ne...

Piros popsinal addig ne vezessek be uj etelt, mig lemegy a pirossag?

Figyelt kérdés

Ez allergia/erzekenyseg, tehat probaljam meg 1-2 honap mulva, addig ne?

Nincs mas tünete (kiütes vagy hasfajas), csak a popo piros. Erdekes, hogy nem gyümölcs utan, hanem a pulykahus utan! Akkor most ne adjak pulykahust, 9 honaposan? Marhahust adhatok?



2014. jan. 25. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk fogzásnál volt piros a feneke, ételnél sohasem.
2014. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a piros popsi és a pulykahús összefüggésben vannak. Szerintem ez nem allergiás tünet, húsallergia meg szerintem nem is létezik. Nem lehet, hogy fogzik? Az enyémeknek akkor volt nagyon piros a fenekük.
2014. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Minden lehetseges, mert meg egyetlen foga sincs!

De ahhoz kepest, hogy a születesetöl fogva nagyon erösen nyalzott meg büfizett (igy mindig azt hittem, a foga jön), pont mostanaban mar alig-alig... Es a ragokat sem igenyli különösebben sokszor, tehat nem tudom.

2014. jan. 25. 22:45
 4/12 A kérdező kommentje:

Több allegia is van a csaladban egyebkent, es ezt is a irjak a tüneteknel, csak nem tudom, hogy önmagaban csak ez is mar allergia lehet-e. (Ill. erzekenyseg, ha meg nem tudja esetleg megemeszteni.)


Vagy meg az merült fel bennem, okozhatja-e a piros popsit az, hogy 8 honaposnak valo bebietelt adtam, tehat kevesbe Volt pepesitve, es meg nincs foga? Mert a sajat keszitesüt botmixerrel jobban pepesitem.

2014. jan. 25. 22:49
 5/12 A kérdező kommentje:

Van egyebkent husallergia, nekem is ez van serteshusra. (Tünete nem börtünet volt nalam, hanem hasi görcsökkel, hanyingerrel es hasmenes utana.) Barmi ellen kialakithat ellenreakciot a szervezet, de vegülis ez a kerdes szempontjabol nem lenyeges, elterhet a velemenyünk.


Közben olvasom, a fogzas tüneteinel higabb szeklet es ököl-kez a szajaba tömködi, hat ilyenek nalunk nincsenek...

2014. jan. 25. 23:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi más újdonság az ételében pulykahúson kívül? Ha nem, és gyanítod, hogy a pulykahús volt, megteheted, hogy most csirkét adsz neki, és 2-3 nap múlva újra megpróbálod a pulykát. Ha ismét piros lesz a feneke, egyértelmű, hogy attól volt. Szerintem ilyen enyhe tünetnél meg lehet próbálni.
2014. jan. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, most csak a pulyka volt benne uj. Tegnap addig ismert es probl-t nem okozo etelt kapott egesz nap, es mara kezd "gyogyulni" es a holyagok szaradni.

Korabban mas eteleknel is volt igy egyebkent, a borsot mar 2-szer probaltam. Csirkehust meg nem kapott, ez volt az elsö husfele, ezt akarom bevezetni. De a kerdes nem ez, hanem hogy az uj dolog bevezetese elött (ami most csirke lesz) megvarjam, mig ujra szep lesz a böre vagy nem kell erre varni?

2014. jan. 26. 12:43
 8/12 A kérdező kommentje:
Addig, mig a pirossag lemegy, eddig ismert eteleket adjak? Vagy lehet az ujat?
2014. jan. 26. 12:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg. Addig esetleg kenegesd Sudocremmel vagy Bepanthennel, remélhetőleg pár nap alatt elmúlik.
2014. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mi okozhatja meg a pirossagot, kiüteseket a pelenkaval fedett reszen?
2014. jan. 28. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!