Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek adható egy 6...

Szerintetek adható egy 6 hetes babának kamilla tea, és valóban megnyugszik tőle?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem es nem.
2014. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Adható, de vagy szorulást okozhat, vagy hasmenést. Nagyon gyengére kell készíteni, hogy a kis bélbolyhokat nehogy kimossa neki.
2014. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Anyuka!

Szerintem se adjon kamillát 6 hetes babájának! Sajnos allergizáló hatása van, nem javasolnám megnyugtatásra. Gondolom a hasa fájhat, mivel írja, hogy nyugtalan, inkább probitikumokkal próbálkozzon. Pro+Kid nagyon hatásos, vagy a Biogaia cseppek, de a legjobb lenne a Colief csepp. Ha egyéb ok miatt lenne nyugtalan a baba szàmos homoepatiàs szer áll rendelkezésére, gyermek orvosával, vagy védőnővel konzultáljon! Sok sikert! ;-)

2014. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én adtam neki, amikor tápszeresek lettünk szorulása lett a kisfiamnak a doktornő ajánlotta nekünk bevált. Hosszú ideig nem lehet inni csak alkalom szerűen és nagyon gyengére kell csinálni. Én tartom olyan jónak mintha mű cseppeket adtam volna neki. Semmi allergiát nem okozott nála.
2014. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
igenis nyugtató hatása van nálunk fogzáskor is nagyon bevált!!
2014. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság,h én is úgy gondolom korai még,de a férjem erőlteti.A colief cseppet használjuk,de egyfolytában morog a hasa tőle és néha zavarja.
2014. jan. 26. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Bélbolyhokat semmiképpen sem fog kimosni, ekkora baromságokat ne ìrjunk már... Sztem érdemesebb édesköményből teàt készîteni, azt szoktàk puffadás ellen, a kamilla hashajtó hatású (orvosi székfű, nem véletlen ez a hivatalos neve).
2014. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem adnék. Véres hasmenéssel került 7 hetesen kórházba, első körben a kamillára gondolt mindenki (végül nem az volt a gond, hanem a tápszer), de azt mondták, millió gyerek érzékeny a kamillateára.
2014. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Irtózatos hasfájást okozhat! És ha sokáig kapja, akkor leirtja a bélbolyhokat. Ez tény.

Egy hathetesnek semmi szüksége szedálásra, ezt apuka is megértheti :)

2014. jan. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!