Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kamilla valóban szőkíti a...

A kamilla valóban szőkíti a hajat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
igen a szőkés haj még szőkébb lesz.
2009. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg éppen sárgít...
2009. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Megkérdeztem pont ma a fodrásztól, és azt mondta hogy sárgít.. :S
2009. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

2. vagyok...

Szőke hajat ha még világosítani szeretnél,használj inkább hamvasító sampont.Bárhol tudsz venni schauma hamvasítós sampont,de ha jobb minőségűt szeretnél akkor kellékesben néz egyet.

2009. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is szőke a hajam és probáltam kamillával szőkiteni de nem lehet világositani vele ez csak kamu!Sőt még szinezővel se lehet csak azt ami világosszőke,nekem sötétszőke a hajam de ezt világositani csak 6%os hidrogénnel tudom.Amugy a kamillával vigyázz nekem nagyon szárazzá tette a hajamat.
2009. dec. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
szia! találtál valamit azóta? ugyanis én is épp ilyesmi dolgot keresek.ami kivilágosítja a hajam. hátha tudsz már ötletet adni :)
2010. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
azt mondták nekem h a tojás is szőkíít nem tudom mennyire igaz...
2010. márc. 14. 15:26
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

SZia! én most a legújabb garnier natural kamillás.mézes samponját vettem. itthon még nem találtam róla tapasztalatot, de külföldiek 10/8 ra pontozták és ajánlották h minden szőke próbálja ki:)

én rossmannban vettem, nem is drága, 550 volt. próbáld ki ha gondolod.

Nem tudom itt írták e, de vkinek a johnson and johnson kamillás sampon is világosította.

sok sikert, írj majd h mi lett!

2010. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
olyant tudtok ami a barna hajat is kiszőkíti és viszonylag természetes (vagyis nem festék vagy hidrogén)
2010. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekem szürkés szőke hajam van, és nagyon szép telt színt, csillogást ad neki a kamilla tea. Jó erőset szoktam főzni, és mivel zsírosodik a hajam, teszek bele egy evőkanál citromot. Szerintem nem sárgít, de nyilván ez attól is függ, hogy kinek milyen az eredeti hajszíne. Bő fél éve használom hajmosás után, most tervezem, hogy kipróbálok egy kamillás sampont is hozzá. Az eredmény olyan látványos, hogy többen is kérdezték, milyen hajfestéket használok. :) Mivel derékig érő hajam van, nem akartam festeni, de a színével nem voltam kibékülve, nekem nagyon bejött a kamilla. Az biztos, hogy barna hajúak ki se próbálják, mert foltos lesz tőle a haj (anyám kipróbálta, neki világosbarna haja van, hát alig várta, hogy kikopjon.)
2010. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!