Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tudnátok írni olyan baba...

Tudnátok írni olyan baba ételrecepteket amik gyümölcsösek és ebédre valóak? Másmilyen receptek is érdekelnének. 9hónapos a fiam.

Figyelt kérdés
Darabosat még nem eszik,mert 1foga van.
2014. febr. 16. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Már 6 hónapos kora óta ehetne darabosat, akkor is, ha nincs foga. A babák az ínyükkel nagyon szépen szétnyomkodják a puha ételeket.
2014. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös ebédekből én csak alma-krumpli-húst meg meggy-krumpli-húst főztem. Ha érdeklődik a darabos ételek iránt, már ehet, ez babafüggő, nem fogszám-függő.
2014. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én találtam, egy baba szakácskönyvet, ami letölthető netről.

[link] van 2. része is. [link] Innen ki is tudod nyomtatni esetleg. Mi majd nemsokára kezdjük a hozzátáplálást, és én ezt nézegetem. Remélem segítettem! :)

2014. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lcs ***** válasza:
Én azt csináltam, hogy a boltban megnézegettem a bébiételeket, onnan tudsz ötletet meríteni, mert ott sok féle kombináció van gyümölcsös ételekre ;) a darabos ételek pedig valóban nem fog függők, a kisfiam 7 hónapos korában már megette a darabosabb ételeket is, pedig akkor még csak 2 foga volt :) csak jó puhára kell főzni, és apróra kell vágni, és akkor simán összenyomják az ínyükkel :) nyugodtan próbáld meg szerintem, adj neki nyugodtam darabosat, maximum elsőre nem lesz elragadtatva :) nekem is 9 hónapos, most 4 foga van, én már adtam neki kölesgolyót pl, és simán elnyamnyogja, mert puha :)
2014. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alma+gesztenye+krumpli+csirkehusi.
2014. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!