Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Járt már így más? Mit csinálta...

Járt már így más? Mit csináltatok? Kislányom egyik napról a másikra teljesen elutasítja a junior gyerekitalt. Másfél éves.

Figyelt kérdés
Több ízzel is próbálkoztunk és semmi. A védőnő javasolta a tehéntejet, persze megpróbálom, de tartok tőle, hogy az egész helyzetben valami megzavarta és nem csak az ízzel lesz gond.
2014. márc. 3. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 14 hónapos,és el se fogadta,egyiket se. :(
2014. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gyönyörűséges ***** válasza:

18 honapos lanyom szinten elutasitotta, szuneteltettuk egy hetig, majd egy masik itato poharbol kinaltam, elfogadta, de mar csak reggel. Most 21 honapos, megint nem keri, masik poharbol se :( most megint nem kinalom, varok!

En meg nem adok neki tehentejet.

Csinalok neki tejbegrizt a tejitalbol, eszik natur joghurtot, kefirt, gyum.joghurtot, kap multivitamint, eszi a gyumolcsoket, fott eteleket,.teljesen egeszseges. Egyszer probaltam mar a tejet, latja h feher es koszoni szepen nem keri.

Probald meg mas itatobol, ill most hanyagold egy kicsit neki hatha bevalik.

2014. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam több félével több ízzel, de pár napig itta aztán nem kellett, másik itatóból is úgysem. Így jött a tej, de az sem kellett végül kakaónál maradtam, de az sem mindig kell. Ha eszik joghurtot, sajtot, szóval tejterméket akkor nem kell annyira eröltetni, várj pár napot, hetet és újra hátha, ha nem akkor próbáld meg a tejet.
2014. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!