Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kor után ti mit adtok...

Betta55 kérdése:

1 éves kor után ti mit adtok a babának enni estére? Tápszert 3-ast vagy junior gyerekitalt 1 éves kortól?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 06:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Enni vacsorát kap, a tejital nem vacsora nálunk. Az csak a vacsi után van, lefekvés előtt. A lányom amúgy nem iszik meg semmit, ami por alapú, így én a Hipp folyékony tejitalt szoktam neki venni, 17 hónapos koráig itta, most át tértünk a tejre.
2012. aug. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyjából azt amit mi eszünk. A többit "nasinak" tudom be.
2012. aug. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1 éves a lányom. A védőnő még nem tanácsolta, hogy kiváltsuk a vacsoráját. A reggelit is szeptemberre javasolta. Ráadásul a lányunk alig akar rágni, gyorsan jönnek a fogai egymás után és nagyon fáj neki.

Napokban fogyott el a 3-as tápszer és a tejitalt adtuk neki reggel és este is. Semmi gondja nem volt vele, talán még jobban is issza :)))

2012. aug. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15 hónapos a lányom. Kap rendes vacsit, majd lefekvés előtt iszik 3-as tápszert. 150 ml vízzel csinálom neki, ezt mind megissza.
2012. aug. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1 éves kora után mi áttértünk a tejre.
2012. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az én babámnak még a tápszer a vacsija a védőnő ajánlása szerint,de a mi vacsinkat nem is tudná enni,mert nem nagyon szereti a darabosat (fuldoklik és öklendezik tőle).Akkor kipróbálom a tejitalt,remélem ez is eltelitti a pociját éjszakára!Mentek a zöld kezek!

2012. aug. 1. 10:22
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves hármas! Milyen márkájú tejitalt adsz a kicsinek?
2012. aug. 1. 10:23
 8/14 anonim ***** válasza:
attól, hogy neme szik darabosat, adhatnál neki vacsorát, nem csecsemő, hogy tápszert kapjon este! persze lefekvéshez jöhet, enyém a nestlé vaníliásat kapta, de csak bőséges vacsora után!
2012. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én most a Milupa 1éves kortól adható tápszerét vettem,ezt kapja,ha elfogy a 3-as.
2012. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az enyémek sem csípték nagyon sokáig a darabosat, de vacsit mindig kaptak, lefekvés előtt pedig tejitalt. Ha kimaradt a vacsi, jött a rossz alvás, ébredezés, kevés volt csak a tejital.

Én vacsira főzeléket adtam nekik, vagy levest sok zöldséggel, husival, épp ami nekünk volt ebédre, vagy tejbedara, vagyis tápszert csináltam meg darával, imádták, tejpép is jó ötlete lehet.

2012. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!