Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák adtok a kicsinek...

Anyukák adtok a kicsinek junior gyerekitalt?

Figyelt kérdés
Kaphat akkor is ha még reggel meg este szopizik? Napról napra egyre kevesebb a tejem, reggel már tényleg alig van, és annyira reklámozzák ezeket az italokat. Érdemes adni?
2014. febr. 11. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A tejitalra gondolsz? Mennyi idős a babád? Az enyém iszik, de ő már 20 hónapos.
2014. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ugyan nekem még csak 9 hónapos(tápszeres) de fogok adni neki 1-2 éves koráig.sokkal egészségesebb mint a tej.2 évesen fogom a tejet bevezetni
2014. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha elmúlt egy éves, akkor inkább tejet adnék (adok is), plusz rendes reggelit/vacsorát. Emellett ha kap tejterméket, nem kell drága gyerekitallal tömni, ha nem muszáj.

De erről is megoszlanak a vélemények, ÉN így gondolom.

2014. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
1. vagyok. Én is így gondoltam, ahogy a 3. válaszoló, de a fiam elkezdett egyre többet betegeskedni (nem nagy betegségekre kell gondolni, nátha és köhögés, de szinte állandóan). Ekkor olvastam valahol, hogy másnál is volt ilyen és mikor elhagyta a tejet megszűnt a betegeskedés. Gondoltam nem veszthetek vele, én is megpróbálom tej nélkül. Ez lassan 2 hónapja volt és lekopogom, de azóta nem betegeskedik a fiam.
2014. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tényleg minden gyerek más és más, ki kell tapasztalni. :) Nálunk nem volt ilyen gond.

3. voltam.

2014. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ameddig igényli, mi maradunk a gyerekitalnál/tápszernél. Tejet csak 2 éves korában vezetjük be
2014. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen. Másfél éves és tejitalt iszik reggel-este kb. 14 hónapos korától. Előtte tápszert kapott.
2014. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen a tejitalra gondoltam. Savanyított tejterméket kap rendesen (13 hónapos ) de a tejjel még várunk mert én tejérzékeny vagyok.
2014. febr. 11. 17:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, 20 hónapos és Milupa 1+ banános junior gyerekitalt iszik reggel és este. A tesója is 2-2,5 éves korában fokozatosan szokott rá a tejivásra, a kicsinél is így tervezem majd csinálni.
2014. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2 éves lesz a lányom, és én is Milumil/Milupa gyerekitalt adok neki. És én is pont úgy voltam vele, mint 4. válaszoló! 14 hónapos volt, amikor bevezettük a tejet, onnantól egyfolytában meg volt fázva, kisebb szünetekkel, pedig sosem volt beteges. Úgyhogy gondoltam keresek valami vitamin készítményt neki, de végülis arra döntöttem, hogy ugyanazt a vitamint megkaphatja junior gyerekitalban is, úgyhogy elkezdtem azt adni neki, és láss csodát, megszűntek a problémák, azóta, tehát az elmúlt 6 hónapban egyszer volt megfázva, mégpedig most, hogy elkapta a családban, mindenki beteg volt, de így is rajta jött ki legkevésbé...

Úgyhogy én 3 éves korig maradok is ennél a megoldásnál!

2014. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!