Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 2 év körüli gyermeked mit...

2 év körüli gyermeked mit iszik/ivott reggel és este? Baj ha én bolti tejet adok? Mit adhatnék mást?

Figyelt kérdés
Megint olvastam egy cikket a tejről,hogy mennyire,de mennyire ártalmas és most megint elbizonytalanodtam.Minden reggel 250 tejet megiszik.Most ez baj? Igazából tápszert már nem szeretnék.
2014. márc. 4. 11:02
 1/10 A kérdező kommentje:
itt a cikk: [link]
2014. márc. 4. 11:05
 2/10 anonim ***** válasza:

"A tejtermékekről kapott információkat kellő óvatossággal kell megközelíteni, minden szülőnek saját felelőssége utánajárni és informálódni azokról a táplálékokról, amiket gyermekének ad."


Ebben van az igazság! Ez a cikk semmivel nem mérvadóbb, mint amelyik azt írja, hoyg egészséges a tej. Melyiknek adjunk igazat?


Amúgy ez a honlap, ahonnan bemásoltad a linket, valamilyen tudományos értekezéseket gyűjtő honlap?


:-)

2014. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
rizs-, mandula-, kókusztej nálunk az alternatíva
2014. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2,5 évesem, és 1 évesem is tejitalt iszik esténként... tejet még nem próbáltam a kicsinál, a nagy nincs oda érte magában, ízesítve megissza egyszer-egyszer. Egyébként nem hinném, hogy rosszat teszel, ha tejet adsz neki, sőt! Nálunk rengeteg tejtermék fogy, reggel a nagyobb ivójoghurtot iszik, a kicsi joghurtot eszik, imádják a sajtokat, és persze a túrórudit... :)
2014. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nemtudom milyen honlap,véletlenül bukkantam rá. Egyébként szereti a tejet,izesítés nélkül kapja.
2014. márc. 4. 12:27
 6/10 Jégtánc ***** válasza:
100%
2 éves lányom sima bolti tejet iszik reggel és este.Néha kakaót.
2014. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves a fiam és bolti tejet iszik 2,8%ost reggel és este, néha kakaót kb másfél éves kora óta.
2014. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 3 éves és 1 éves kora óta bolti tejet iszik Maci kávéval ízesítve. A lányom most 1 éves és már reggel-este ő is bolti tejet kap szintén Maci kávéval. Nagyon szeretik mind a ketten. Amúgy meg csak annyit, hogy amikor a fiam volt 1 éves akkor az ment, hogy 1 éves kor után már lehet tejet adni a gyereknek. Most meg? 3 év a határ. Vicces.
2014. márc. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,én is úgy gondoltam,hogy ha szereti akkor kapja tovább is..
2014. márc. 5. 12:56
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

ha szereti akkor kapja tovább is.. ez azert eleg buta hozzaallas, nem gondolod?

Ha megkostoltatod vele a kolat, lehet hogy azt is imadni fogja. Akkor azt is adsz neki?


Azert mert sokan azt irjak, hogy az o gyerekuk iszik tejet, az nem jelenti azt, hogy hu de jo, akkor en is adok az enyemnek.


Szerintem kutakodj meg egy kicsit, lehet hogy talalsz mas erveket...

2014. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!