Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a babám a pépes ételek evése közben szinte végig nyög, morog, erőlködik?

Figyelt kérdés
Egyébként ügyesen eszik kanálból, nemigen az evőeszköz jelent problémát számára. Az ételt is megeszi mind egy szálig, de kicsit aggaszt, hogy "normális" jelenség-e, amit csinál? Esetleg korai neki még a pépes? Vagy mégsem annyira ízlik, de megeszi, mert éhes? Vagy mi? 5 hónapos, tápszeres baba. Cumisüveg használatakor semmi hasonló nem fordul elő.

2014. márc. 4. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nem épp kakil közben? az enyém mindig közben kakilt és azért nyögött.
2014. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is gyakran csinálja ezt, és a legtöbbször sikerül is kakilnia.
2014. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem kakil. Ráadásul csak ez idő alatt csinálja. Kb. a második kanáltól az evés végéig.
2014. márc. 4. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ízlik neki. :) A fiam is nyögött és cuppogott így az elején.
2014. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak izlik neki. A fiam szuletesetol fogva ezt csinalja cicizes kozben...
2014. márc. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!