Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy a gripe watertől...

Lehet, hogy a gripe watertől pukizik ennyit a babám? Szinte egész nap erőlködik a pukikon.

Figyelt kérdés

Elég büdit csinál a szobában, állandóan szellőztetnem kell :o) Szóval ha éppen nem is fáj a hasa, akkor is nyomja, csak nyomja, sokszor már én is segítek neki nyomni, de állandóan csak puki jön. Már két napja nem volt trotyi.

A kakit is lecsökkentheti a GW? Mert eddig majdnem minden pelusban volt, aztán napi egy, most meg két napja semmi. Előtte is két nappal előtte volt...

7 hetes a babám


2010. jan. 8. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pont az ellenkezője volt, vagyis puki az volt rendesen tőle, jó büdös, de nem okozott székrekedést.
2010. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha elolvasod a betegt. írja, hogy segít kihajtani a gázokat... :)

7 hetes a babád, teljesen normális, hogy a sok kakis pelus leváltja a székrekedés, csak segítsetek neki időben... (4-5 nap)

2010. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, attól pukizik. Mi az Infacol-t használtuk, attól nem volt szorulása. A gyógyszertári készítménytől viszont begörcsölt a pocija, szó szerint üvöltött fél délután, végül egy bazi nagy rottyanással olyan hígan távozott belőle aminek mennie kellett, hogy az egész háta átázott és még a hordozó is csurig volt. Utána megkönnyebbült, de onnantól fogva inkább csak az Infacol-t használtuk.

[link]

2010. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, érdekes, mi infacollal kezdtük, de szorulást okozott, ezért váltottam.
2010. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz, az is befolyásolja, hogy ő felpuffad-e: Pl: ha mondjuk ennél most egy rántottát sok hagymával és szalonnával, kb 3-6 óra múlva a lefejt tejednek is olyan szaga lenne. Tehát érdemes odafigyelni a saját étkezésedre, mert ő is azt eszi, és lehet még nem tudja feldolgozni az emésztőrendszere.
2010. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, gripe water segít pukizni, de neked is figyelned kell mit eszel. Nálunk mondjuk a gripe segít kakilni neki, ha már régen nem volt kaki és nagyon erőlködik, én akkor szoktam csak adni. Általában legkésőbb fél napon belül akkor kijön, ha nem azonnal...
2010. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!