Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 4 honapos fiamnak adhatok...

Andreea8587 kérdése:

4 honapos fiamnak adhatok sargarepa levet?

Figyelt kérdés
Es ha igen tarolhatom masnapig,ha igen hogyan?tegyem huttobe vagy hagyam kint szobahomersekleten? vagy minden nap preseljek ujat?

2014. márc. 15. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A válaszom röviden,tömören, NEM! Amig nem kezded el a hozzátáplálást ideális esetben 6 hósan,addig nem szabad adni. Amúgy se zöldséggel kezdjük,hanem gyümölccsel, almalével,aztán almapép stb
2014. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért pont répalevet adnál? Ha esetleg szorulásra hajlamos, akkor ez nagyon megfoghatja a székletét. Ha tápszeres, akkor lassacskán elkezdheted a kóstoltatást, de én nem a répát javasolnám. Egyébként minden nap frissen készítsd majd, ha már adni fogod.
2014. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 hónapos kortól adható a répa. Én mondjuk almával kezdtem, de a második a répa volt. Szerintem ilyen picinek jobb frissen adni.
2014. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is adj. nézzük csak meg mi minden van már a 4-5 hós babáknak az üveges ételekben?...és még tele pakolják tartósítóval.
2014. márc. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaaaj, már megint az üveges bolti kajával jösztök! Nekik az a céljuk,hogy minnél hamarabb rászokjanak a szülök a bolti kajára,nekik abból van a haszon! Az nem jelenti azt,hogy az jó is! Anyatejes babának 6 hós kortól kell elkezdeni a kóstoltatást,tápszeresnek lehet picit hamarabb,de nem 4 hósan! Fejletlen az emésztőrendszerük, 5-6 hósan lesz alkalmas befogadni az egyéb táplálékot!
2014. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én összefőztem neki az almával. Apróra vágtam aztán pépesre törtem eleinte villával majd nagyobb adagnál botmixerrel. Az én fiam nme volt oda a levekért másnap pépet csináltam na abból 2-3 kanál lement egyből :)
2014. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!