Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Alma után mi a legjobb? Mit...

Alma után mi a legjobb? Mit kóstoltassak vele?

Figyelt kérdés
Egy hete esszük az almát.Szeretnék neki már másat is edni.Mi a legjobb?
2014. márc. 16. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Őszibarack. Ezután pedig sütőtök és répa, majd krumpli.
2014. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebben megoszlanak a vélemények. Mi krumplival folytattuk.
2014. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De honnan szedjek őszibarackot?Még a boltokban sincs.
2014. márc. 16. 17:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Idénytől függ szerintem.


Én répát adnék, aztán krumplit.

2014. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is a répán gondolkodom.
2014. márc. 16. 19:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Én répát adtam az alma után. Aztán krumplit, sütőtököt, cukkinit.
2014. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Én 6 hónaposan kezdtem hozzátáplálni,alma után krumplit,aztán banánt adtam (a répa nem jött be,és akkor sem volt barack) ,aztán együtt az almát és a banánt,nagyon szerette,aztán egy alma,egy banán,egy babapiskóta,ez is kedvenc volt.
2014. márc. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én alma után körtét adtam, igaz, az csak 7hótól ajánlott, de semmi baja nem lesz, csak túl sokat és túl gyakran nem kell adni amíg nem tölti a hetet :)

most van banán, azt is adhatsz.

illetve egy tök jó termék, amit én is adok:

DM babylove BIO (!!!) gyümölcspüré, 190 gramm 299 Ft (!)

most mondhatja bárki, hogy drága, az még nem vásárolt bio gyümölcsöt :) amúgy most tavasz elején nem is tud senki se bio gyümit venni, hisz nem terem. szóval vegyél nyugodtan egy üveggel pl. körtéset, és felbontás után 48 órát eláll a hűtőben üvegében, használj műanyag kanalat, szedd azzal tányérba, és ha másnap is így teszel, utána még a harmadik napon is használhatod, pont elég lesz.

ne vegyél cukrozott, fruktózos olcsó bébiételt helyette, mert nem éri meg. (gondolok itt ovko és kecskeméti egyes termékeire... a fruktóz is adalék cukor, ez jusson eszedbe, ha bébiételt veszel) :)

2014. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én őszibarackal folytattam,piacon nem kapsz ez igaz,de vannak babakajában őszibarack pépek! De ha már 1hete eszi az almát és semmi baja akkor adhatod neki almával van ebből is alma-őszibarack pl. Hipp,kecskemétit eszik a fiam:-) 6,5hós fiú anyukája.
2014. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,javítok: *őszibaracKKal*
2014. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!