Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor és mivel vezetted be a...

Mikor és mivel vezetted be a glutént babád étrendjébe?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
6,5 hónaposan kezdtük (5,5 hónaposan magát a hozzátáplálást). Először Fosfovit kekszet kapott a gyümölcsbe, de nagyon cukros (moondjuk a Hippek sokkal cukrosabbak), úgyhogy a hétgabonás péppel folytattuk inkább.
2014. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiamnál még azt mondta az orvos,hogy 6ik hónaptól kell, lányomnál meg azt mondta,hogy a 4ik hónaptól mindennap egy fél kekszet lereszelve adjak neki!
2014. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hozzátáplálást 4 hósan sinlac péppel, aztán 5,5 hósan alma, barack, 6 hósan 7 gabonás milumil. Védőnő háztartási kekszet mondott, akkor is, amikor rákérdeztem, hogy tojás is van benne. Ha szoptatod és nem akarod hamar abbahagyni, ráérsz 7-8 hósan, és egy éves koráig ne adjál mindennap, a finomlisztes dolgot meg minél később.
2014. márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. 5 és fél hónaposan kapott először gyümölcsbe reszelt kekszet. A Fosfovit kekszet ajánlotta a védőnőnk, mert az tej és tojásmentes és 4 hónapos kortól adható. A 7 gabonás pép is jó, abban cukor sincs, de én nem mertem egyből 7-féle gabonát adni egyszerre, ezért inkább a kekszet választottam. Amikor láttam, hogy a búzával nincs gond, uátna én is a 7 gabonás pépből kevertem a gyümölcshöz.
2014. márc. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyobbik gyerekemnek 8 hónaposan adtam először babakekszet. Most a kicsinél a védőnő mondta, hogy az a legújabb álláspont, hogy már 4-6 hónapos kora között kell kapniuk a babáknak heti fél szelet háztartási kekszet (az oktatásukon mondták ezt). Ő személy szerint a babakekszet ajánlotta inkább, így én azt adtam a babámnak 5 hónaposan. A hozzátáplálást egyébként csak 6 hónaposan kezdtem.
2014. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!