Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10,5 hónapos baba, tejtermékek...

Lcs kérdése:

10,5 hónapos baba, tejtermékek után bepirosodik a szeme alatt, tapasztalt valaki ilyen tünetet?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10,5 hónapos, 6 hónapos korában kezdtem adni neki pépet, azóta már próbáltunk túrót, natúr joghurtot, illetve azóta is eszik pépeket. A szeme alatt viszont egyre többször bepirosodik, ha mondjuk több napon keresztül kap valamilyen tejterméket. beszéltem a gyerekdokival, ő azt mondta, hogy tejtermék bevezetésnél szokott ilyen tünet előjönni. Így most már 4 napja nem adtam neki egyáltalán ilyesmit, és el is múlt neki szépen ez a pirosság (szóval valószínűleg attól volt). Az lenne a kérdésem, hogy akinek volt ilyen (vagy más tünet) a babánál, később tejallergia lett belőle, vagy óvatosabban bánt a tejtermékekkel, és elmúlt egy idő az érzékenység?

tapasztalatokat, tanácsokat írjatok légyszi, köszi


2014. márc. 17. 18:34
 1/1 anonim válasza:
10 hónapos a kisfia, 2 hónapja kap tejterméket,tejet nem. Először az arca, nyaka nagyon kipirosodott. De akkor egyszerre sok tejfölt, túrót evett. egy hét pihentetés után újra nekiláttunk, de csak pár falatokkal. Azóta nem pirosodik. Tesóm gyereke nem szopik, tehéntejet iszik, neki is pirosodik a szeme.
2014. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!