Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Újabb fajta tejpépet is kell...

Újabb fajta tejpépet is kell kóstoltatni?

Figyelt kérdés
4 hónapos vaníliás tejpépet már néhányszor ettünk. Miután félévesek lettünk, vettem egy új, hat hónapos kortól ajánlott Nestle gyümölcsös tejpépet. Adhatom egyből egy étkezésre, vagy kis adagban kóstoltassam először?

2014. márc. 26. 06:35
 1/1 maszatka87 válasza:

Ha nem jól fogadja az új izeket, akkor szerintem keverj ki vaníliásat is, hátha az új nem jön be neki, vagy a vaníliásba keverj egy kicsit az újból, aztán legközelebb egy kicsivel többet ..., bár ezekkel nekünk nem volt gondunk, imádta őket, mert édesek voltak :), akkoriban még nem válogatott, bezzeg most...

Ja, és én csináltam olyat is, hogy sima vaníliásat vettünk és abba kevertem gyümit, vagy reszelt kekszet, gabonát, persze csak akkor ha már bevezetitek a glutént. Jó étvágyat!

2014. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!