Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milumil Ha vaniliás pép jó...

Milumil Ha vaniliás pép jó fajta? Lehet keverni gyümölccsel? Melyik étkezést érdemes vele kiváltanom?

Figyelt kérdés
Most írta fel a doki, holnap váltom ki a receptet. Köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 26. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön elfogadta a babám, bár egy hangyányi nyírfacukrot keverek bele. Elég jó az íze, én is megkóstoltam. Gyümölcsöt én inkább a sima rizses-kukoricás tejpépbe tennék. Az nincs ízesítve.
2013. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

rakhatsz bele gyümit, de nem érdemes, csak magában teljesen jó, én vacsi-uzsira adom, 7,5 hónapos a lányom. Azért hívom vacsi-uzsinak, mert nálunk nincs 4 körül uzsi, akkor alszik, és így jön ki, hogy ébredés után, 5-6 között együtt eszünk. utána a fürcsi után van még szopi, 8 körül.

Általában a tejpép jó vacsira, mert eltelíti, fehérjedús és nem bántja a pocakot éjszaka, lassabban emészti meg. Próbáltam a sinlacot is így, de attól mindig felébredt pukizni, meg éhesebb is volt. Ebbe a HA pépbe nem kell semmi édesítő, szerintem magában is ehető

2013. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 27. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!