Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha adtam neki pár korty...

Ha adtam neki pár korty felezett tejet és nem lett baja akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés

sziasztok!

2 napja adtam a gyerkőcnek(1 éves) tejet amit felhigítottam fele fele arányban vízzel.nem lett baja tőle(csak pár korty volt)növelhetem az adagját ha ettől nem volt probléma?azt sem tudom pár kortytól lenne e.persze nem literszámra kezdeném itatni vele :)


2014. ápr. 18. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is fokozatosan vezettem be neki, de nem higítottam. 14 hónapos volt. Reggel kezdtem. 1.nap kapott azt hiszem 30 ml-t (bolti 2,8 százalékost). Másnap 50 ml-t, és így folytattam tovább 20 ml-enként, míg meg nem ivott 2 decit. Amikor 16 hónaposan abbahagyta a szopizást, akkor adtam neki esténként is, szóval napi 2x2dcl-t, a doktornő szerint épp elég is ennyi.
2014. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy most hülyeséget írok de nekem azt mondta a doki hogy mielőtt be vezetem a tejet tegyek a csuklójára pár cseppet és kenjem el ha 20 perc elteltével nem történik semmi akkor nyugodtan adhatom neki. amúgy én első nap mikor be vezettem 20ml kapott azt ezt növeltem napi 10ml-vel. holnap lesz 1éves 4napja kapja a tejet és imádja ja és nem higgadtom bolti 2,8 kapja.
2014. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem.én is boltit adok neki,de azért higitottam mert 8 hónaposan mikor először adtam neki savanyított tejterméket kipöttyösödött.azóta nem volt baj mert 10 hónaposan ismét kapott.csak szeretnék emiatt óvatos lenni
2014. ápr. 18. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!