Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mi a teendő ha...

Szerintetek mi a teendő ha 2éves lányom vszínű pár korty Johnsons baby sampont ivott?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi.

Lehet, hogy picit meghajtja a hasát, de valószínűbb, hogy semmi nem fog történni.


Nekem a 11 hónaposom a popsikrémjét dézsmálta meg :D

2013. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi erdekes nagyobb baja nem lesz nyugi. :-)

Max ha bofizik buborek is jon. :-). Na jo ez csak vicc akart lenni neh megsertodj :-)

En regen a csokis habfurdot kostoltam meg mert nem tudtam elkepzelni h aminek ilyen csokis illata van annak nem lehet jo ize, de rajottem h lehet :D

2013. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hasmenése lehet, vagy hányhat is szerintem.
2013. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:és mennyi időn belül várható hányás,hasmenés ??
2013. okt. 15. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasmenés!!! + mivel habzó szer - ezért aspiráció (légúti idegentest) veszélye is fenn áll. Most túl sok folyadékot ne itass vele!
2013. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az en 1 eves kislanyom tegnap a teafaolajas szappant ragcsalta meg. Aggodtam de semmi baja.
2013. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a ksifiam egy mosópárnába harapott. Nem is volt biztos, hogy nyelt belőle. Én felhívtama mentőket és megkérdeztem, hogy mi a teendő.

10 perc múlva ott voltak és bevitték a gyereket 24 órás megfigyelésre. (természetesen mentem vele). Ilyenkor felhívnak egy toxikológiai központot, ahol megnézik a terméket a pontos neve alapján, hogy milyen káros hatóanyag van benne. Ezek alapján minden tisztítószerre van vmi előírás. Amit a kisfiam kiharapott, arra pl. tüdővizsgálat és 24 órás megfigyelés volt előírva. Szerencsére nem lett baj. Két orvost is kérdeztem, hogy volt-e értelme bemenni, de azt mondták mindenképp ez a biztos.

2013. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Claww válasza:
100%

Semmi baja sem lesz..

Amikor picike voltam 2éves megettem a szappant és megittam a sampont mert a szüleim nem megfelelő emberre biztak. Anyukám nagyon megijedt de szerencsére nem lett semmi bajom sem.

A te kislányodnak sem lesz semmi baja..:)

2013. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!