Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kinek van hasonló babája, aki...

VSM kérdése:

Kinek van hasonló babája, aki etetésekkor csak mosolyog, és játszik az étellel? Mit csináljak vele másképp? Tanácsot szívesen elfogadok! A többi lent.

Figyelt kérdés

Kislányom 6 hónapos lesz, kóstoltattam már vele reszelt almát, illetve szűk 2hete délutánonként tejpépet adok neki, de minden kanalas kajánál úgy járnunk, hogy eszik pár kanállal, aztán eljátssza az egészet... Elkezd vigyorogni, berregteti, pedig éhes egyébként.. Keveset eszik, de ha tápszert adok neki, azzal is csak szórakozik..

Semmi napirendünk.. Van amikor tök jól beáll, aztán jön valami, és az egész borul.. Enni is csak 120 miliket eszik, vagy annyit se.. Van amikor 5-ször, van amikor 8-szor eszik egy nap, de nagyon változó mennyiségeket.

Amúgy nagyon vidám baba, vigyorog állandóan, 7 kiló felett van, a pelusok is rendben vannak..



#mosolygás #nincs napirend
2014. ápr. 19. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!Ez teljesen normális.

Most ízlelgeti az ételeket..olyan picike még!Fedezi fel a világot is, gondolom sok dolgot elég gyorsan meg is un.Így pár falat kaja..elkezdi érdekelni más és kész.Engem is mind a 2 gyerekem ebben a korban jól pofán köpdösött az étellel! :D De jó is volt! :D A fiam 16 hónapos, és még most is alig tudom leültetni enni, mert állandóan menne! :)

Próbálkozni kell, tartsd magad a napirendhez, de ha a babád változtatni akar, akkor legyél rugalmas!Lehet ha csak egy fél órával eltolod a szilárd étkezést, már akkor jobb ízűen fog enni!

2014. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nem kell aggódnod. Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de mi is átmentünk ezen. Ha valami baja lesz, akkor úgyis jelez, amíg jó kedvű addig szerintem semmi baj. Ha pedig a súlya is gyarapszik akkor semmi okod aggódni.
2014. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!