Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van, aki a csak anyatejes...

Van, aki a csak anyatejes babajaval nem varta meg a fel eves kort a hozzataplalasnal? Mikor, mikkel kezdte, milyen gyorsan haladt (mikor valtott ki pl egy szoptatast)?

Figyelt kérdés
Koszi elore a valaszokat.
2014. ápr. 29. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem most töltötte az 5 hónapot, már mindent megkóstolt, amit lehet (barack, alma, sütőtök,répa, krumpli.) Nem szeretem volna, hogy később már nem érdekelje, vagy ne akarja meg enni. Amikor láttam, hogy cuppog, ha mi eszünk akkor próbáltam.Most napi 20-50 ml gyümölcspempőt kap egy kis darált keksszel. Inkább nasinak szánom és a legújabb ajánlások szerint a glutént 4 hónap után jó bevezetni 1 hete kapja. Étkezést nem akarok kiváltani, mert 6 hóig csak anyatejet akarok adni neki étkezésre(ezt ebéd után kapja).

De szerintem simán megenne egy adagot is, néha reklamál is de 50-nél többet nem adok neki, van anyatej bőven.

2014. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!