Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik szoptatást érdemes...

Melyik szoptatást érdemes először kiváltani?

Figyelt kérdés
kislányom 7hónapos-anyatejes.reggel 8körül ébred.és eszik,majd délelőtt kap egy pici gyümölcsöt.ebéd főzelék-ebből egy nagy adagot megeszik,de utána adok egy kicsi tejet neki,mert uzsonnánál már nem szoptatom.lehet,hogy nem ebédnél kellene szoptatnom,hanem uzsonnára először?
2014. febr. 26. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A tízórait kellene először kiváltani, utána az ebédet, majd ezután az uzsit. A reggeli és esti szopi mehetne addig, míg nem kap helyette bolti tejet.
2014. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi -a tizóra tulajdonképpen semmi,mert pár falat alma,azt csak pluszban adom-nem is éhes olyankor,csak majd a későbbi napirend miatt.akkor az ebéd utáni szopi maradjon el-és cseréljem uzsonnaira?akkor estére telitődik annnyira,hogy elég legyen?az esti-reggelit azt tudom,hogy utolsónak hagyom el.
2014. febr. 26. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Én először az uzsit váltottam ki. A délutáni alvás után kipihent volt, és ha gond lett volna a kajával, akkor még pont az éjszaka előtt lezajlott volna a procedúra. Uzsi után ebédet, aztán tízórai, reggeli, és utoljára a vacsi. Nekünk ez így volt jó.
2014. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!