Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi alapján kezdted el a...

Mi alapján kezdted el a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
többféle táblázat, leírás és egyébb dolgok vannak amik alapján el lehet kezdeni. De midnegyik mást ír.Te hogyan kezdted és mi alapján?
2014. ápr. 30. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
én az orvost kérdeztem meg,hogy mikortól és mivel kezdjem.érdekes,hogy fiamnál és lányomnál is mást mondott, mondta,hogy már máshogy ajánlják. Pedig csak két év van a gyerekek között! Fiamnál azt mondta,hogy nem lehet még a glutént adni, lányomnál már 4 hónapos kortól napi kél kekszet lereszelve kellett adni!
2014. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*fél
2014. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

nekünk is az orvos ill. védőnő nyújtott segítséget.

Mindenképpen olyan gyümölcsökkel, zöldségekkel kellene elkezdeni amik nem allergizálnak. Én elsőnek pici almalevet adtam, aztán másnap már almát is aztán pedig növeltem az adagot. Az alma ugyan nem vált ki allergiás reakciót, viszont előfordulhat hogy a baba nem bírja az alma savasságát.... :( Tudom, hogy a táblázatokban máshogyan szerepel de én elsőként adtam szintén orvos tanácsára banánt :) Most 7 hónapos de már kapott narancslevet is. Zöldségek közül: répával, krumplival kezdtük mi. De már adtam Neki borsót (hántolt!), brokkolit, karfiolt. Aztán 4 hónaposan (ahogyan előttem írták) kekszet is adtam. Például a sütőben sült alma keksszel pürésen nagy kedvenc nálunk. Sok sikert!

2014. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a védőnőtől kaptam egy leírást, hogy miket mikortól és hogyan lehet adni, ez alapján haladtam.
2014. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kaptam segítséget senkitől. A neten összeírtam a hiteles forrásból származó információkat, és azok alapján haladtam. Mindenki mást mond. Az agyamra ment az egész emiatt. Szerencsére simán ment.
2014. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dokitól, de nem lihegtem túl, érzésre. Az elején főleg üvegeset adtam neki, mert tudtam,hogy azt eheti ( a kor ugye rá van írva)! Elsőre csak pár kanállal adtam, aztán megvártam azt a napot, ha nem fájt semmije, kaki is jó volt, akkor már bátran emeltem az adagot!
2014. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!