Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejpép után hasmenés. Próbálja...

Tejpép után hasmenés. Próbáljam újra?

Figyelt kérdés
Babám elmúlt 6 hónapos és 4 hónapos korában kezdtem hozzátáplálni. Ma adtam neki először tejalapú pépet amit elvileg 4 hónapos kortól lehet adni. Ezután egy órával sárgás hasmenése volt. Ez attól van hogy még korai volt adni neki vagy hogy hozzá kell szoknia? Adjam neki holnap újra vagy holnap tejmentes pépet vagy mostanában még ne adjak tejmenteset? Ti hogy jártatok e téren?
2014. máj. 6. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
én még egyszer meg próbálnám ha akkor is lesz akkor hanyagolnám egy kicsit. kislányom az almával volt így hogy meghajtotta azt hagytam is 2hónap után ismét meg próbáltam akkor már nem hajtotta meg :)
2014. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!