Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi mennyiség vált ki egy...

Mennyi mennyiség vált ki egy étkezést, illetve milyen zöldség, gyümölcs?

Figyelt kérdés
4 hónapos múlt a lányom. Napi 4-szer eszik tápszert, tízóraira, és uzsonnára adtam idáig neki kb. fél-fél üveg(nem bébiételt, hanem a mennyiség miatt írtam) almát, nagyon szeteti. Tervben van még a krumpli, őszibarack, sütőtök. Mikor válthatom ki mondjuk az ebédet? Milyen mennyiségnél? Kb. egy üvegnél, vagy még az is kevés? Teljesen kezdő vagyok a témában.

2014. máj. 7. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Az a fontos, hogy naponta 500ml tápszer meglegyen összesen, és persze az első és utolsó etetés is megmaradjon. Napközben szerintem fokozatosan adhatsz neki mindent, és mi úgy csináltuk, hogy ebédre adtam neki egy egész üveg bébiételt, ami kivált egy etetést, persze ez a pici étvágyától is függ. Persze gyümölcsből amit te készítesz nem lakik olyan jól,mint például húsos ételekből, de azt még nem nagyon adhatsz neki. De az én kisfiam 5 hónaposan evett meg egy üvegnek megfelelő bébiételt,és az váltott ki nála egy tápszeres etetést. 4 hónaposan inkább még csak kóstolgattuk sorba az ételeket! :) Sok sikert, és bízz a piciben, mutatni fogja,mennyi az elég! :)
2014. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!